Плачковци
Balkan Plachkovtsi 9

ОФК „Балкан-Плачковци” срещу ФК “Янтра 1919”

На 8 май 2016 година на стадиона в град Плачковци се проведе футболен мач между детските отбори на ОФК „Балкан-Плачковци” и ФК„Янтра 1919“ – Габрово. Срещата е от футболното областно първенство – Футбол-7. Регламент на мачовете е да се играят 4 полувремена по 15 минути, като важни за класирането са първите три полувремена. През първите две полувремена ФК„Янтра 1919“ – Габрово се представи по – добре и поведе с 0:3. През третото полувреме треньорът на ОФК „Балкан-Плачковци” – Диан Денев успя да мобилизира младите футболисти и играта се премести изцяло в полето на ФК„Янтра 1919“. Така момчетата от ОФК „Балкан-Плачковци” се съвзеха и успяха да отбележат два гола. Голмайстор и на двата гола бе Дарин Цанков Николов. Мачът ОФК “Балкан-Плачковци” срещу ФК “Янтра 1919” завърши с победа за футболистите на ФК„Янтра 1919“ с 2:3.